Придбати в Києві кухню вигідно від вітчизняних фабрик.

23 июня 2018

Краще придбати в Києві кухню вітчизняної фабрики чи купити на замовлення?

Ми всі прагнемо знайти ідеальний варіант меблів для будь-якої кімнати. Але кухня то є особливе місце. Для цієї кімнати існують інші критерії вибору. Так багато українців прагнуть отримати стильні та ексклюзивні речі, які б гарно пасували до вибраного дизайну. Тому перш ніж придбати в Києві кухню вони встають перед проблемним питанням - брати фабричний гарнітур, чи зробити його на замовлення.
Кожний варіант має свої гарні сторони та недоліки. Стандартні моделі як правило доступні за ціною, чудово виглядають та відповідають головним критеріям безпеки. Ексклюзивні речі набагато дорожчі, але виконуються по індивідуальним розмірам замовника.

Чому придбати в Києві кухню від української фабрики – це практичне рішення?

Дизайн кухні має велике значення. Представники інтернет-магазину "Киев Мебель" знають наскільки споживачам важливо отримати сучасну модель, вищої якості та за низькою ціною. Багатьом здається, що таке можливо тільки у фантазіях. Але вітчизняні виробники доказують власною продукцією, що таке співвідношення реальне.
Наприклад, гарна кухня від «Вип Мастер» має різнобарвні кольори, форми, габарити. Вона створюється в різноманітному сучасному стилю, такому як хай-тек, мінімалізм, модерн, лофт, кантри. Українська фабрика виготовляє недорогі кухні серії Мода, Колор Микс, Флет. Для тих хто поважає Преміум сегмент стануть до вподоби гарнітури лінійки Аморе Классік.
Пряма кухня, кутова, радіусна чи взагалі дуже екзотичної форми, всі вони виробляються з певною метою – зробити кімнату для приготування їжі більш затишною, комфортною та функціональною.
Ми не будемо сперечатися з тим фактом, що кухня під замовлення – є гарним рішенням. Скажімо так, для кожного споживача завжди знайдеться чудова модель. Не важливо це недорогий кухонний гарнітур, чи модель з Преміум класу. Головне, щоб обраний варіант слугував довгі роки та додавав доброго настрою.
Меблевий супермаркет "Киев Мебель" співпрацює з багатьма фабриками України. Кожний виробник має кращі сторони та слабкі місця. Ми не пропонуємо купити меблі в Києві, які загрожують життю, бувають небезпечними та дуже швидко стають неприродними до використання. Наше завдання допомогти зробити кращий вибір, або знайти універсальну модель.
З нами співпрацюють найкращі бренди, такі як:
1) Меблеві фасади "Di Portes" – виготовляють чудову продукцію зі шпону, дерева;
2) МФ "Киевский Стандарт" - доступна ціна та гідна якість;
3) МФ "Вип Мастер" - моделі на будь-який смак, колір, гаманець;
4) ТМ "KOLSS"! – створюють кухні схожі на вироби мистецтва;
5) МФ "Альфа" Украина – ексклюзив за доступні кошти.
Кухонний гарнітур фахівці усіх цих фабрик створюють тільки з кращих, екологічних матеріалів. Звісно, що для Преміум сегменту будуть використовуватися матеріали вищого ґатунку та до роботи долучатися майстри сучасного дизайну, які конструюють тільки ексклюзивні речі. Але й бюджетну категорію бренди не обділяють.
Загалом, коли народжуються кухонні фасади різноманітних серій вітчизняні виробники кращої п’ятірки України використовують стійкі, нетоксичні фарби Європейського маркування таблиці RAL. 

Інтернет-магазин "Киев Мебель" - ваш помічник та чудовий радник

Наші фахівці допоможуть придбати кухонний гарнітур, який стане живим втілення вашої мрії. Сучасних, стильних моделей повно, але не кожні з них настільки ж гарні, як їх зовнішність. Ми допомагаємо купувати напряму зі складу виробника. Тому наші пропозиції мають найкращу ціну в Україні.
Досить оббивати сходи різноманітних меблевих гіпермаркетів у пошуках ідеального виробу. Купити в Києві кухню чудового стилю, якості та функціональності можливо всього за декілька хвилин. Для цього достатньо зайти на наш сайт та натиснути декілька вікон. У нас завжди є в наявності на складі речі які вам прийдуться до смаку та кишені.
Не витрачайте свій час марно. Обирайте кращі вироби з найкращими фахівцями!