3 апреля 2023Як правильно вибрати, вигідно купити кутовий диван у Києві

Кутовий диван - як вибрати та вигідно купити в Києві

Безкоштовна ON-Line консультація Viber, Telegram, Whats App +38(068)873-47-50

Найкращі кутові дивани в Києві

Позитивні якості покупки меблів в інтернет-магазині Київ-Меблі™:

Доброго часу доби дорогі друзі. Перед тим як почнемо огляд, зауважимо два важливі факти: Всі м'які меблі, які можна купити на порталі, інтернет-магазин меблів Київ- Меблі™, реалізуються за ціною фабрики.

Практично всі кутові дивани, котрі виготовляють меблева фабрика Константа™ та меблева фабріка Київський-Стандарт™ мають широку кольорову гаму – вибираємо з каталогу, зв'язавшись із менеджерами з месенджерів: Viber, Wats app, Telegram: ☎ +38(068) 873-47-50. Телефонуйте допоможемо вибрати найкращий варіант кутового дивану та форми оплати. Пропонуємо Вашій увазі цікавий аналіз Українського ринку кутових диванів. Ми постаралися розглянути провідні дивани найкращих меблевих фабрик України.

Як правильно вибрати, вигідно купити кутовий диван:

Кутовий диван - вибираємо оббивку, текстуру та колір:

Перше, що треба зробити, перед тим як вибрати та купити кутовий диван – визначитися яке функціональне та естетичне навантаження буде нести м'які меблі у виконанні – кутовий диван. Спочатку визначимося в якому типі мощення буде експлуатуватися Ваш кутовий диван:

Каталог тканин для оббивки кутових диванів
 • Громадське приміщення наприклад: офіс, зал очікування, школа і т.д., то вам обов'язково треба купити кутовий диван із зносостійким покриттям, що легко піддається чищенню: штучна шкіра, вініл, якщо дозволять фінанси, звичайно краще купити дорожчий варіант – натуральна шкіра із зносостійким та водовідштовхувальним покриттям.
 • Приміщення з підвищеною вологістю: кухня, мансарда, балкон. У такому разі не тільки сама оббивка кутового дивана повинна бути оброблена та просочена відповідним чином, а й металеві та дерев'яні частини пофарбовані, оброблені антикорозійними та протигрибковими просоченнями та фарбами. Перевагу звичайно віддаємо фабричному виготовленню з контролем якості виготовлення, у такому разі Ви можете купити саме якісний кутовий диван з гарантією.
 • Житлові приміщення типу: вітальня, обідній зал, кабінет. Для таких варіантів більше підійдуть кутові дивани, оббивка яких виконана з тканини. Це дозволить отримати набагато більше варіантів кольорової гами. Безперечний плюс - багато моделей кутових диванів з тканинною оббивкою дозволяють досить легко зняти чохол і почистити його або випрати. Уважно вивчіть каталог на порталі Київ-Меблі™, це дозволить Вам скласти правильне враження про там який кутовий диван краще купити у вітальню чи кабінет.
 • Модульний кутовий диван Бозен-3-Міні
 • Кімнати типу спальня і дитяча, тут теж краще вибрати тканинну оббивку, що дозволяє не тільки грамотно підібрати колір, але і широку гамму текстури, що володіє, - м'якість оббивки дуже важлива для щоденного сну. Зателефонуйте менеджерам інтернет-магазину Київ-Меблі™- безкоштовна консультація допоможе швидко поділитися з вибором кольору та текстури, щоб правильно та швидко купити кутовий диван за Вигідною ціною, прямо з фабрики України.

Останній важливий параметр, іноді він і основний – колір та текстура кутового дивану. Фото кутових диванів на сайті інтернет-магазину Київ-Меблі™ зроблені в базовому варіанті забарвлення та текстури. Зателефонуйте менеджерам і дізнайся які варіанти пропонує інтернет-магазин Київ-Меблі™ ще найчастіше це понад 1000 варіантів текстури та забарвлення з каталогу фабрики України. Ціна практично не відрізняється від базової, що дозволяє виявити фантазію і дійсно купити кутовий диван, який гармонійно впишеться за кольором у Ваш інтер'єр.

Кутовий диван - Вибираємо форму та розміри.

Існує три основні варіанти виконання кутових диванів, заслужені меблеві фабрики України, Константа™, Київський-Стандарт™, виробляють будь-які потрібні варіанти - кутові дивани цих фабрик мають взаємозамінні сторони кутів, перерахуємо три основні форми:

Купити кутовий диван Бозен-4
 • «Г» - лівосторонній кутовий диван, коли довша сторона розташована з лівого боку, якщо дивитися на диван, він ще називається форма «Г», т.к. нагадує форму цієї літери.
 • «7» - правосторонній кутовий диван, коли довша сторона дивана розташована праворуч від людини, що дивиться на нього, він називається форма «7», т.к. нагадує форму цієї цифри.
 • «П» - кутові дивани у формі літери П, можуть бути: рівносторонні, коли ліва та права сторона однакової довжини, асиметричні – коли ліва або права сторона довша за іншу.

Велике приміщення з кількома функціональними навантаженнями – кухня студія, смарт квартира без стін, дитяча з поділом зон для відпочинку та навчання, приймальня з зоною для роботи та навчання. У таких випадках краще купити досить великий кутовий диван, що дозволить візуально поділити приміщення на зони. Головне не забуваємо правильно вибрати кут, форму, обробку задньої панелі - вона залишиться на увазі при такій установці. З цього питання, менеджери інтернет-магазин Київ-Меблі™, можуть дати безкоштовну консультацію та надіслати свої рекомендації використовую месенджери Viber, WhatsApp, Telegram.

Класичне розташування кутового дивана

Довга сторона вздовж стіни. У такому разі краще вибрати та купити кутовий диван з високою спинкою. Вивчіть фото, на сайті Київ-Меблі™, це дозволить візуально уявити, як виглядатиме Ваш кутовий диван в інтер'єрі. «П» образні кутові дивани ідеально підходять для великих залів, приймалень, залів засідань, просторих віталень. Така форма кутового дивана дозволяє з комфортом розміститися в приміщенні чималої кількості людей.

Кутові дивани – розмір, ціна

В ідеальному варіанті найкраще викликати замірника-дизайнера, це дозволяє одразу визначитися з формою, кольором, отримати повний спектр рекомендацій, одразу виготовити проект майбутнього інтер'єру та укласти договір, не витрачаючи зайвий час на вивчення каталогу кутові дивани України, заощаджуйте свій час та гроші. Інтернет-магазин Київ-Меблі™ реалізує м'які меблі лише за цінами фабрики. Точні розміри кутового дивана, у проекті меблевого гарнітура, найважливіший параметр. Ви, звичайно, можете зробити його самі, визначтеся, де точно стоятиме диван. Погортайте розділ віртуального каталогу кутові дивани України, у нас на сайті інтернет-магазин Київ-Меблі™, у кожної моделі є вкладка – характеристики, із зазначенням розміру в сантиметрах. Виберіть параметри з каталогу або скористайтеся фільтром параметрів. Інтернет-магазин Київ-Меблі™, рекомендує використовувати фільтри за параметрами: меблева фабрика, вибираємо галочки меблева фабрика Константа™, дивани Київський-Стандарт™ — це дає гарантію, завдання купити якісний кутовий диван, буде виконано.

Кутовий диван електричний реклайнер. James

Багато меблевих фабрик України, дозволяють виготовлення нестандартних розмірів кутових диванів у заводських умовах, при необхідності. Якщо Ви хочете купити кутовий диван саме форми і моделі, що сподобалася, але розміри не влаштовують, сміливо телефонуйте в інтернет-магазин Київ-Меблі™, ми безкоштовно проконсультуємо про можливість виготовлення нестандартних розмірів, на замовлення, знайдемо альтернативний варіант. Наш досвід та напрацювання повною мірою дозволяють задовольнити практично будь-які Ваші запити: форма, розміри, текстура оббивки, колір дерев'яних підлокітників, забарвлення та покриття металевих ніжок, фурнітуру, ціновий сегмент.

Кутові дивани – система трансформації, розкладки в ліжко:

Розглянемо основні системи трансформації кутового дивана в ліжко.

Кутовий диван - система Дельфін.

Кутовий диван дельфін - Монреаль

Кутовий диван із системою Дельфін – найпоширеніша система розкладного кутового дивана. Застосовується досить давно, тому найтехнологічніше відпрацьований варіант меблевими фабриками Константа™ та Київський-Стандарт. Рух під час вилучення спального місця нагадує, як пірнає дельфін. З переваг цього механізму розкладки кутового дивана варто відзначити: надійність експлуатації, перевіреної роками системи; технологічно легко реалізувати містку нішу для зберігання білизни у кутовому дивані; низька собівартість, що позитивно позначається на ціні кінцевого покупця.

Недоліки системи розкладки кутового дивана – Дельфін:

 • Досить важко трансформувати в ліжко. Тому ця система навряд чи підійде для меблювання дитячої кімнати.
 • Через присутність деталей, що рухаються по поверхні, дуже вимоглива до покриття підлоги.

Кутовий диван із системою Акордеон.

Купити кутовий диван Модерн

Модель кутовий диван-акордеон – досить рідкісна модель, т.к. технологічно та через конструктивні особливості системи важко реалізується у фабричному виробництві. Меблеві фабрики Константа&, Київський-Стандарт™ змогли реалізувати у кількох моделях. Система трансформації кутового дивана Акордеон нагадує гру на гармошці.

 • Плюси системи акордеон – найпростіша система розкладки, з якою впорається навіть підліток. Практично всі системи Акордеон конструктивно обладнані ящиком для білизни. Як і система дельфін, досить довго реалізується на ринку України, тому відпрацьована – може експлуатуватися при щоденній розкладці для сну. Багато моделей кутових диванів акордеон обладнані знімним чохлом на матрац.
 • Недоліки системи кутовий диван акордеон – невелика кількість моделей, що представлені на меблевому ринку України. Достатня шумна система розкладки. Практично всі меблеві фабрики, за винятком меблевої фабрики Константа, продають дивани акордеон з пінополіуретановим наповненням матраца, що не дуже подобається покупцям.

Кутовий диван із системою єврокнижка

Купити кутовий диван єврокнижка - Атіка-NEW

Одне з найвдаліших рішень у реалізації системи розкладки кутового дивана для щоденної трансформації в ліжко. Інтернет-магазин Київ-Меблі™, зібрав на сторінках сайту найкращі моделі кутовий диван єврокнижка, меблевої фабрики Константа™ та Київський-Стандарт™:

 • Переваги – простий довговічний механізм, що дозволяє укомплектувати диван єврокнижка ортопедичним, екологічно безпечним пружинним матрацом. Так званим – наповненням. Великий модельний ряд таких виробів широко представлений меблевими фабриками України, брендом Константа™ та Київський-Стандарт.
 • Недоліки система кутовий диван єврокнижка – як і у будь-якого дивана системи книжка, єврокнижка, пантограф – необхідний простір між стіною, вздовж якої встановлений кутовий диван та самою конструкцією, для повноцінної розкладки дивана у ліжко. Трохи більш висока ціна, ніж у кутових диванах Дельфін та Акордеон.

Кутовий диван - система Пума

Купити кутовий диван пума - Бозен-5-Light

Система трансформації Пума – досить нове технологічне рішення у меблевій індустрії ринку України. Усі кілька фабрик змогли реалізувати цю ідею, у тому числі і меблева фабрика Константа. На сайті інтернет-магазин Київ-Меблі, система кутових диванів Пума, підібрана в розділі модульні дивани.

 • Переваги механізму трансформації Пума – легкий в експлуатації механізм розкладки кутового дивана в ліжко, з яким впорається навіть дитина. Підходить для щоденного сну, реалізована ортопедична складова матраців. Дуже красиві моделі представлені меблевими фабриками України.
 • Недоліки – відсутня додаткова ніша для зберігання білизни, оскільки цей простір займає сам механізм розкладки – трансформації дивана у ліжко. Досить висока ціна.

Нерозкладні кутові дивани

Нерозкладний кутовий диван – ідеально підходить:

Купити кутовий нерозкладний диван Фієста
 • для громадських приміщень;
 • невеликі приймальні;
 • офісних варіантів;
 • залів засідань;
 • шкіл;
 • інших приміщень, де простір не дозволяє розкласти диван у ліжко.

Переваги нерозкладних диванів:

 • надійність та функціональність конструкції, довговічність обумовлена відсутністю рухомих деталей у конструкції нерозкладного кутового дивана.
 • Багато моделей обладнано нішами для зберігання, в конструкції якої встановлено газліфт, так званий амортизатор, що полегшує доступ.
 • Порівняно невисока собівартість виготовлення у фабричних умовах, що позитивно позначається на ціні кінцевого продукту.

Недоліки нерозкладного дивана - зрозуміло, що не всі нерозкладні кутові дивани підійдуть для повноцінного відпочинку навіть однієї людини, все залежить від розмірів. На цьому, мабуть, усі недоліки скінчилися. Якщо вам потрібно купити кутовий диван в офіс, балкон чи кухню – нерозкладний кутовий диван ідеальне рішення.

Кутові дивани – вибір наповнення матраца:

Цільове призначення наповнення матраца кутового дивана:

Зрозуміло, однією з основних функцій кутового дивана – використання його як ліжка – зручного місця для сну. Майже всі моделі Українських меблевих фабрик Константа™ та Київський-Стандарт™ обладнані надійною системою трансформації у двоспальне ліжко. Можливі системи розкладного кутового дивана ми розглянули вище. Залежно від типу розкладки матраци можна розділити на цілісні та секційні:

 • Цільний матрац використовується в кутових диванах типу пуму, акордеон, книжка та єврокнижка.
 • Секційні використовуються в таких системах розкладних диванів як Конрад та дельфін.

Зрозуміло більш комфортне та більш ортопедичне наповнення матраца можна виготовити на цілісних формах, які мають велику площу кожної окремої секції. Кутові дивани із системою розкладки (трансформації) пуму, книжка, єврокнижка, акордеон – більш адаптовані для щоденного сну.

Друга найважливіша складова будь-якого матраца – наповнення, що відповідає за такі параметри:

 • Екологічна безпека, дешевші варіанти напилення з поролону, кутових диванів, особливо виготовлені сумнівними меблевими фабриками чи кустарного виготовлення, не сертифікують свою продукцію.
 • Зручність для сну при щоденній експлуатації. Дорожче наповнення має кілька шарів, так званий пиріг – технологічні рішення яких відпрацьовані роками такими меблевими фабриками України як Київський-Стандарт та Константа.
 • Ціна кутового дивана для кінцевого користувача, так як наприклад пружинні матраци дорожчі у виготовленні.

Давайте детальніше зупинимося на видах матраців для кутових диванів, 3 основних види наповнення:

Синтетичне наповнення матраца кутового дивана, до нього належать:

Матрас з пінополіуретану переваги

Пінополіуретан - різні варіанти поролону, такий матрац має свої переваги та недоліки. Переваги пінополіуретанового матраца:

Купити хороший матрац
 • Низька собівартість виробництва матраца з пінополіуретану - дуже відчутно позитивно позначається на ціні кутового дивана. Головне, щоб такий матрац замовлявся у перевіреної меблевої фабрики, наприклад меблева фабрика Константа, Київський-Стандарт. Вся продукція таких українських меблевих фабрик проходить сертифікацію та повний контроль екологічної безпеки. Купити кутовий диван цих українських брендів – означає 100% гарантувати собі здоровий сон на довгі роки.
 • Тиша при експлуатації – як би не стверджували фахівці меблевих фабрик України, матраци, засновані на системі незалежних та залежних пружин та пружинних блоків, мають шумність. Звичайно, пиріг шуму ізоляційних матеріалів з повсті та синтепону, поглинає практично всі негативні звуки, домогтися 100% шумоізоляції все одно не вийде. Т.к. при товстішому пирозі покриває пружинний матрац знижуються ортопедичні властивості кутового дивана.
 • Пінополіуретановий матрац, дозволяє виготовити різноманітнішу лінійку форм кутових диванів, що дозволяє купити саме той кутовий диван, який ідеально впишеться в інтер'єр.
 • Довговічність експлуатації пінополіуретановий матрац дозволяє експлуатувати кутовий диван кілька десятків років, не дбаючи про втрату форми. Головне купити кутовий диван з ортопедичним пінополіуретановим матрацом у перевіреної меблевої фабрики Константа, Київський-Стандарт; або будь-яка інша продукція якої представлена на сторінках сайту інтернет-магазин Київ-Меблі™.
Пінополіуретановий (поролоновий) матрац, недоліки:
Купити пінополіуретановий матрац
 • Хімічний запах - синтетичний пінополіуретан, при всіх його системах виготовлення, має невеликий хімічний запах, позбутися якого можна шляхом провітрювання кутового дивана протягом доби після встановлення в приміщенні.
 • Сомнівна екологічна безпека - купити дешевий (недорогий) кутовий диван, не завжди гарна ідея. Сумнівні Українські меблеві фабрики, у гонитві за потенційним покупцем, ганятимуться за здешевленням собівартості кінцевого продукту – дешевий (не дорогий) кутовий диван. Меблева фабрика часто заощаджує саме на постачальниках пінополіуретану – обираючи дешевші у виготовленні варіанти, які не пройшли відповідну сертифікацію екологічної безпеки. Інтернет-магазин Київ-Меблі, дбати про здоров'я наших клієнтів та радить обирати тільки перевірені та сертифіковані варіанти кутових диванів меблевої фабрики Константа™, бренд Київський-Стандарт™.

Підіб'ємо підсумок: синтетичний, пінополіуретановий матрац дозволяє купити красивий та якісний кутовий диван недорого, головне купувати тільки у перевірених постачальників як ми – інтернет-магазин Київ-Меблі™, дзвоніть ми завжди дамо повну, безкоштовну консультацію, підберемо найкращий варіант по Вашим параметрам та фінансам.

Пружинний матрац у кутовому дивані:

Меблева фабрика Константа, практично всі моделі м'яких меблів перевела на таке наповнення ортопедичного матраца – така система теж має масу незаперечних переваг.

Головна перевага пружинного матраца:

Кутовий диван із пружинним матрацом – повна екологічна безпека, як не хотілося б Нам купити не дорогий кутовий диван, повністю забезпечити відсутність негативних запахів та впливу пінополіуретану ми не зможемо. Як не крути – хімія є хімія. Звичайно, є альтернативний варіант – натуральний латекс, але вартість такого матрацу захмарна – ціна натурального латексу дуже висока – купити такий кутовий диван в Україні можуть дозволити собі одиниці. Інтернет-магазин Київ-Меблі™

Купити матрац для кутового дивана

Кутовий диван, пружинний матрац має кілька недоліків - більш висока вартість виготовлення пружного ортопедичного матраца позначається на собівартості всього виробу - кутовий диван, купити такі м'які меблі абсолютно недорого вже не вийде. Однак Ви можете значно заощадити на доставці складання та ціні, звернувшись до постачальника інтернет-магазину Київ-Меблі™. Ми маємо прямі контракти із меблевими фабриками України. Це дозволяє купити кутовий диван Константа, Київський-Стандарт; за ціною фабрики саме в Нас. Додатково Ви заощаджуєте значну суму отримавши безкоштовну доставку та складання м'яких меблів, купивши кутовий диван цих брендів.

Кутові дивани - додаткові опції та функціонал.

Після того, як Ви обрали: Колір кутового дивана; Конструкцію-форму моделі; Наповнення матраца, Систему трансформації кутового дивана переходимо до заключної частини – додаткові опції та конструктивні особливості.

Купити нерозкладний диван з електричним реклайнером

Уважно вивчіть фото, представлені на сторінках інтернет-магазину Київ-Меблі™ - ви побачите, наскільки різноманітні м'які меблі фабрики Константа™ та Київський-Стандарт. Різноманітні форми підлокітників, додаткові подушки, варіанти зі спинкою без, електричний реклайнер та багато іншого почнемо по порядку.

Підлокітник кутового дивана – один із найважливіших елементів.

Кутові дивани меблевих фабрик України бренд Константа™ та Київський-Стандарт, бувають з підлокітниками та без підлокітників. Самі підлокітники бувають трьох основних типів:

Кутовий диван Браун-NEW
 • М'який підлокітник виконує дві функції – декоративне оформлення кутового дивана або як упор для відпочинку руки, спини, ніг – у положенні лежачи.
 • Дерев'яний підлокітник – виконує функцію, як і м'який – декоративне оформлення або як завзята планка.
 • Третій тип підлокітника кутового дивана складніший широкий підлокітник може включати різні функціональні комбінації:
 • Ніша для зберігання, найчастіше з ламінованою кришкою ЛДСП.

Барна стійка закритого типу шафка, тумбочка з баром.

Горизонтальна ніша для зберігання, буває закритого та відкритого типу, такий вид підлокітників виготовляється з ламінованого ЛДСП або натурального дерева. Меблева фабрика Константа™ та Київський-Стандарт™ пропонують купити кутовий диван з поличками, барною стійкою, або іншим варіантом ЛДСП, дерев'яного підлокітника в більш ніж 19 варіантів фарбування на Ваш смак, через інтернет-магазин Київ-Меблі, ціна обробки не відрізняється від фабричної ціни.

Кутовий диван – форма та параметри: спинки, при стінній планці.

Цей конструктивний елемент кутового дивана від меблевої фабрики Константа&, Київський-Стандарт&, досить різноманітний і відрізняється як за формою, матеріалом виготовлення, габаритними розмірами. Телефонуйте в інтернет-магазин Київ-Меблі™ прямо зараз ми допоможемо Вам вибрати.

Варіанти спинок кутового дивана:

Кутовий диван Альянс
 • Наприклад, у таких моделях як кутовий диван єврокнижка – задня спинка – лягати як спальне місце, що здешевлює конструкцію даної моделі. Тому ми радимо вигідно купити кутовий диван єврокнижка.
 • У таких моделях дивана, як Пума, форма спинки має плавні лінії, що дозволяє підкреслити смак господаря.

Ознайомтеся із модульними кутовими диванами фабрики Константа™ та Київський-Стандарт™ - практично всі моделі модульний кутовий диван, інтернет-магазин Київ-Меблі™, мають механізм розкладки Пума.

Кутові дивани - Додаткове оздоблення, фурнітура, реклайнер.:

Також моделі кутових диванів Константа™ та Київський-Стандарт™, можуть комплектуватися:

 • USB зарядний пристрій
 • електричним реклайнером – пантограф для нахилу спинки або підйому при ножній планці, приставними підлокітниками – пуфами, додатковими подушками, для упору спини чи ніг.

Де і як вигідно купити кутовий диван у Києві:

Правильно вибираємо модель кутового дивана:

Додаткові опції та конструктивні особливості моделі м'яких меблів, меблевих фабрик Константа™ та Київський-Стандарт™:

 • Уточнюйте зв'язавшись з менеджерами інтернет-магазин меблів Київ-Меблі™, за месенджерами Viber, Telegram, WhatsApp - за телефоном +38(068) 873-47-50;
 • Дзвоніть допоможемо вибрати найкращий варіант меблів;
 • Форми оплати, оформимо безкоштовну доставку та складання у Києві.

#Кутовий диван #Дивани #Купитимеблі #КиївМеблі

✠ Інтернет-магазин Київ-Меблі™:

Дякуэмо, Вам за те, що дочитали наш огляд «Кутові дивани- як вибрати і вигідно купити кутовий диван у Києві». Сподіваємося вам сподобався огляд, з повним набором рекомендацій про те, як правильно вибрати та вигідно купити кутовий диван у Києві. Чи не промахнутися з вибором. Не заплатити зайві гроші, при цьому отримати якісні та красиві м'які меблі. Чекаємо на Вас і Ваших дзвінків. Дякуємо за увагу.

22 августа 2020Королевич Евгений Михайлович – мастер мебельщик для реализации любого проекта

Королевич Евгений Михайлович – автор статей в тематическом блоге интернет-магазина

Там, где встречаются смелый замысел и профессиональное исполнение, рождаются мебельные шедевры. Именно такой точкой на карте Украины стала мебельная мастерская maKINGwood, приносящая в дома соотечественников уют, красоту и порядок. И это неудивительно, ведь у её руля находится настоящий мастер – высококлассный специалист и фанат своего дела. Евгений Михайлович Королевич – тот человек, которому рационально доверить изготовление и сборку уникальной меблировки, спроектированной по индивидуальному проекту. Но даже если перед Вами стоит более простая задача – повторить увиденный где-то предмет обстановки или заменить вышедшую из строя деталь – Евгений Михайлович примет Ваш заказ и выполнит его умело, тщательно, с душой.

Рассказывая о пути к мечте – производству собственной мебели, которая покорит рынок Украины на долгие годы – мастер отмечает его основные этапы:

 1. Евгений Королевич начал свой профессиональный путь сборщиком мебели в 2006 году. Одновременно он постигал тонкости мебельного проектирования и производства, подкрепляя полученные знания практическим опытом.
 2. С 2007 года работал дизайнером, технологом и конструктором корпусной мебели. Навыки функциональной планировки, эргономики, композиции оттачивались и крепли, как и планы о собственной мебельной компании располагающейся в столице.
 3. В 2009 году Евгений Михайлович стал соучредителем открывшейся в Киеве компании "Мебель Альфа".
 4. Наконец, в 2015 году была образована мебельная мастерская maKINGwood, её главным мастером и исполнительным директором стал Евгений Королевич.

Основные принципы созданного Евгением предприятия – индивидуальный подход и современные методы производства. Благодаря им мебель на заказ перестала быть роскошью, доступной лишь избранным. Любой житель Украины может обставить квартиру, дом или рабочее место удобными, прочными и, главное, доступными по цене предметами, заказав их в мастерской maKINGwood. Слаженная команда, во главе с Евгением Михайловичем, виртуозно сочетает гармоничную форму и продуманное содержание в выпускаемой мебели. В быту это создает особый уровень комфорта, а значит – всегда душевную атмосферу и позитивный настрой клиентов интернет-магазина "Киев Мебель"!

Читать далее →